Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Ethereum Yatırımcılarını Neler Bekliyor?

0 66

Ethereum son 5 gün içerisinde %12,34 oranında değer kaybetti. Hafta içerisinde 1.010 dolara kadar gerileyen ETH yazı yazıldığı esnada ise 1.044 dolardan işlem görmeye başladı. ETH günlük grafikleri incelendiği zaman desteklerini bir bir kırarak düşüşe geçmişti. 1000 dolardaki büyük desteğini kaybeden ETH 881,56 dolar seviyesine kadar geriledikten sonra burada bir destek görerek yükselişe geçmeye başladı.

1.268 dolar ne kadar yükseliş gösteren burada ret yedi ve düşüşe başladı. Uzmanlar yapmış oldukları değerlendirmede ETH ‘un 1.268 dolardan düşmesi sonrasında yeniden 881 dolara kadar düşebileceğini iddia ettiler. Eğer bu destek seviyesinde tutunamaz ise ETH ‘un 767 dolar ile 716 dolar aralığında işlem görmeye başlayacağı düşünülüyor. Fakat 881 dolar seviyelerinde yükselişe geçer ise ETH ‘un 1268 dolar direncini kırıp 1703 dolar seviyesine kadar yükselmesi de beklenilen hareketlerden birisi oldu.

Ethereum Yatırımcılarını Neler Bekliyor?
Ethereum Yatırımcılarını Neler Bekliyor?

Ethereum Teknik Analiz

ETH 4 seyahatlik grafikleri incelendiği zaman 1.283 dolar direncinde tutunamadıktan sonra düşüşe aşaması sebebiyle 1.243 dolar seviyelerine kadar düşen bu varlığın bir ayı tuzağı oluşturduğu düşünülüyor. Destek noktasının üzerinde tutunmaya çalışan ETH 1.283 dolar direncini kırması muhtemel gözüyle bakılıyor.

İlginizi çekebilir: Bitcoin El Salvador Tarafından Satın Alınmaya Devam Ediyor!

Ancak olası bir piyasa değişikliği sonrasında 881 dolar seviyelerinde işlem gören ETH ‘un noktasından yukarı işlem görmemesi durumunda 788 ile 756 dolar aralıklarında işlem görmesi de beklenilen durumlardan birisi oldu.

Ethereum Destek Seviyesinden İşlem Görüyor!

Geçtiğimiz günlerde 1000 doların altına kadar düşen ETH tekrardan yukarı yönlü hareketleri başlatmış olsa da 1.030 seviyelerinde yatay ve hacimsiz hareketleriyle dikkat çekmeye başladı. 930 dolar seviyelerinde desteğin kırılması halinde ETH ‘un 920 ile 720 dolar destekleri arasında gezinebileceği eğer bu destek noktasında bir kırılma yaşaması halinde 1160 dolar seviyelerine kadar da çıkmasının mümkün olduğu belirtilen detaylar arasında yer aldı.

Ethereum Yatırımcılarını Neler Bekliyor?
Ethereum Yatırımcılarını Neler Bekliyor?

ETH kısa bir rahatlama rallisi göstermiş olsa da Haziran ayının son haftalarında %27’lik bir kayıp yaşayarak bin doların altına kadar sarktı. Haziran ayında 1972 dolar ile en yüksek seviyeyi gören ETH 18 Haziran tarihinde ise 881 dolar ile en düşük seviyeye ulaştı. ETH m adreslerini grafikleri incelendiği zaman son 24 saat içerisinde satışların daha ağır bastığı ortaya çıktı. Ethereum’da yaşanılan bu durumlar 1000 dolara yakın bir güçlü destekle görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.