Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Ethereum Balinaları Hangi Altcoinler İçin Sıraya Girdi?

0 111

Ethereum balinaları piyasanın yeniden çalkalanmaya başladığı bu dönem içerisinde başka altcoinlere yönelmeye başladılar. Ethereum gün içerisinde %0,60 oranında düşüş yaşayarak 1.196 dolardan işlem görmeye başladı. Ethereum’un bu haftaki kalbi ise %7,24 oldu. Ethereum balinaları kripto paralar düşmeye devam ettiği sürece ayı piyasasından en iyi şekilde kar etmek ve yararlanmak amacıyla küçük hacimli projelere daha fazla değer vermeye başladılar.

Dogecoin ve Shiba Inu  bilindiği üzere piyasada en çok tercih edilen ve top 10 listesinde yer alan varlıklardan bazılarıdır. Son dönemler içerisinde bu projelerin değerleri günden güne artmaya başlamış ve piyasada da bu projelerin arkasında şansın denemek isteyen daha fazla küçük çapta altcoinler ortaya çıkmıştır. Kripto para piyasası bilindiği üzere ABD Merkez Bankası ve Bitcoin’in yaşamış olduğu değişiklikler sebebiyle büyük bir kayıp yaşamış piyasa neredeyse Kasım ayında zirveyi gören bitcoin’de dahil olmak üzere %50’den fazla zarar etmiştir.

Ethereum Balinaları Hangi Altcoinler İçin Sıraya Girdi?
Ethereum Balinaları Hangi Altcoinler İçin Sıraya Girdi?

Piyasa düşüş sürecinde olduğu için yatırım çekiciliğini kaybetmiş gibi dursa da balinalar ise bunu bir fırsat olarak görüp değerlendirme peşindeler. En büyük balinaların işlem hacimleri bilindiği üzere analizler tarafından ortaya koyulabilmektedir.

İlginizi çekebilir: SEC Ve Ripple Davasında Önemli Gelişmeler Yaşanıyor!

Listede en çok tercih edilen altcoin projelerinin arasında Dogecoin, Shiba Inu yer alırken değer gören bir diğer proje ise FTX Token oldu. FTX Token şu an en yüksek işlem hacmine sahip olmasının yanı sıra balinalar tarafından da en çok tercih edilen altcoin oldu. Balinalar tarafından en çok satın alınan bir diğer altcoin ise USDC. USDC’den sonra ise balinalar tarafından en çok tercih edilen diğer altcoinler ise ETH, BUSD, USDT oldu. 

Piyasanın Ünlü Analisti Bu Altcoinleri İşaret Etti!

Michael Van de Poppe yapmış olduğun yeni bir açıklamada Bitcoin’in 21.000 dolar üzerinde kalıcı bir istikrar sağladığını kayıplarını yavaş yavaş telafi edebileceğini ancak bu süreç içerisinde sıçraması mümkün olan iki altcoin projesinden de bahsetti. Tanınan ve yapmış olduğu yorumlar ile piyasada takip edilen isimlerden birisi olan Michel Bitcoin’in mevcut seviyelerinden %8 oranında bir sıçrama yapabileceğini Bitcoin’in yanı sıra Cardano’nun da yakın zaman içerisinde parlaması mümkün olan bir proje olduğundan söz etti.

Ethereum Balinaları Hangi Altcoinler İçin Sıraya Girdi?
Ethereum Balinaları Hangi projeler İçin Sıraya Girdi?

Ünlü isim 0,50 dolardan işlem gören bu varlığın %20 oranında bir artış yaşayacağını dile getirdi. Fantom’da 0.32 doların güçlü bir direnç seviyesi olduğunu ancak bu seviyeyi geçebilecek durumda olmadığından söz eden başarılı analist yapmış olduğu yorumda bu varlıkta düşüş beklediğini dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.