Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Cardano (ADA) hakkında dikkat çeken açıklamalar yapıldı!

0 130

Cardano (ADA) son 24 saat içerisinde %2,42 oranında düşüş yaşayarak değerini 0,4873 dolara düşürdü. 17.000 dolar piyasa değeri olan bu varlık gün içerisinde 0,4720 dolar ile 0,5038 dolar aralığında yer aldı. Cardano ağı yeni bir yükseltme ile devam ederken akıllı sözleşme hakkında yapılan yenilikler ise dikkat çekti. En çok satın alınan ve değer kazanması beklenilen ilk 10 kripto varlık içerisinde yer alan Cardano uzman analistler ve yatırımcılar tarafından oldukça fazla değinilen varlıklardan birisi oldu.

Yatırımcılar tarafından heyecanla beklenmekte olan 29 Haziran’da yayınlanması beklenilen yükseltme performansı ve rekabet gücünü daha da ileri götürmesi bekleniyor. Yapılan değerlendirmelere göre rakiplerinden daha hızlı bir şekilde işlem ağına sahip olması beklenilen Cardano aynı zamanda Defi alanında da rekabetçi bir tavır sergileyecek.

Cardano (ADA) hakkında dikkat çeken açıklamalar yapıldı!
Cardano (ADA) hakkında dikkat çeken açıklamalar yapıldı!

İlginizi çekebilir: Bitcoin Ve Ethereum Kritik Seviyelere Yaklaşıyor!

“Cardano’nun kripto para piyasaların içinde bulunduğu çalkantılı dönemi geride bırakmasının ardından büyüme hızı olarak en önde gelen proje olacağını düşünüyorum. Kendi kripto parasına verdiği önem ve yeniliklerin meyvesini en kısa zamanda alacağını öngörüyorum” açıklamaları da ADA’nın kısa zaman içerisinde kripto para piyasasında ilk sıralarda yer alabileceğini gösterdi.

Cardano yükseltmesi fiyatı etkiler mi?

Kripto para birimleri bilindiği üzere büyük bir çalkantılı dönem geçirmiş ve Bitcoin’de dahil olmak üzere bütün altcoinlerde düşüş yaşanmıştı. Bitcoin’de esen sert rüzgarlara rağmen ADA %9 oranında bir artış gösterdi. Analistler yapmış oldukları değerlendirmelerde teknik göstergelerin bu kripto varlıklı küçük bir düşüşe işaret ettiğini ancak yakın zamanda yeniden yükselişe geçebileceğini duyurdular.

Cardano (ADA) hakkında dikkat çeken açıklamalar yapıldı!
Cardano (ADA) hakkında dikkat çeken açıklamalar yapıldı!

Pazartesi günü yapılan değerlendirme sonucunda bu varlık 0.45 dolar seviyesinde destek görürken 0.50 doların direnç bölgesi olduğunu bu direnç bölgesini geçtiği takdirde sıçrama yaşanacağını söylemişlerdi. Beklenilen sıçrama gerçekleşti ve fiyat gün içerisinde 0.5038 dolara yükseldi. Eğer bu direnç noktasında tutunamaz ise 0.45 ile 0.40 aralığında kalması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde bütün piyasada büyük bir düşüş yaşanırken pozitifliği ile dikkat çeken ADA 0.5600 desteğini kırdıktan sonra ufak bir düşüş eylemi gösterdi. 0.5.600 direnç noktasının kırılması halinde 0.7.600 seviyelerine kadar yeni bir ralli ile karşımıza çıkması mümkün gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.