Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Bu Hafta Bu 4 Altcoine Dikkat!

0 40

Altcoin piyasası hararetli yükselmelere devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saat içerisinde %3,76 oranında yükselişi yaşayarak 22.296 dolardan işlem görmeye başlarken lider altcoin Ethereum ise 7,76 oranında yükseliş kaydederek 1475 dolardan işlem görmeye başladı. Ripple ekosisteminin yerel alt coini olan XRP son 24 saat içerisinde %2,53 oranında yükseliş kaydederek 0,36 dolardan alıcı bulmaya başlarken Solana ise %5,2 oranında yükseldi ve 42,07 dolardan işlem görmeye başladı.

Bu Altcoinlerde Bu Seviyelere Dikkat Edin!

Bitcoin geçen hafta içerisinde 18.910 dolardan toparlanma gösterdikten sonra yatırımcılar riski varlıklara yeniden yönelmeye başladı. Yatırımcıların bazıları riski varlıklara yönelirken bazıları ise uzman tavsiyelerini dinleyerek altcoinlerin daha karlı olduğunu öne sürdüler. Bitcoin’de toparlanma meydana gelirken bazı analistler rahatlama rallisinin bir tuzak olduğunu savundu bazı analistler ise yükselişin yaz rallisi olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatındaki çatışma hala devam ederken altcoin fiyatlarındaki değişikliklerde devam etmektedir. Uzmanlar bu hafta içerisinde izlenmesi gereken 4 altcoin projesini paylaştı.

Ethereum

Ethereum 16 Temmuz tarihinde 1280 dolar üzerinde işlem görmesi ile birlikte büyük bir ralli hazırlığı yaptı. 12.75 dolardaki büyük direnç noktasını kırmayı Başaran Ethereum’u  ayılar yeniden aşağıya çekmeye çalışsa da agresif boğalar yukarı yönlü fiyat hareketini devam ettirmekte bir hayli ısrarcı davranmaktadırlar. 1.280 dolardaki kritik seviyenin aşılması durumunda 1700 dolara kadar bir yükseliş başlayabilir. Eğer ayılar boğalardan piyasa hakimiyetini geri almayı başarırlarsa 1.206 dolar altına düşmesi beklenmektedir. Yapılan 4 saatlik grafik incelemelerinde boğaların avantajlı durumda olduğunu 1423 dolar üzerinde işlem görmeye başlarsa 1.550 ve ardından 1.700 dolara kadar Ethereum fiyatının yükselebileceğini açıkladılar.

Bu Hafta Bu 4 Altcoine Dikkat!
Bu Hafta Bu 4 Altcoine Dikkat!

İlginizi çekebilir: Bitcoin’in Yükselmesi İçin Hangi Seviyeyi Kırması Gerekiyor?

Polygon

Polygon Disney WEB 3.0 projesinde yer almaya başlayacağını açıkladığı andan itibaren fiyatlarda devasa artışlar yaşandı. 13 Temmuz tarihinde 0,63 dolardaki genel direncin üzerine çıktı. Boğalar üstünlüğü ele geçirdi. 0,63 dolar üzerinde bir toparlanma daha yüksek seviyelerin ve yükseliş trendlerinin başlamasını mümkün hale getirmektedir. 0 63 dolardaki yükselişin ardından kritik bir diğer direnç noktası ise 0.95 dolar olarak belirlendi 

FTX Token

FTX token son birkaç gün içerisinde fiyat hareketi en çok dikkat çeken alt koyunlardan birisi oldu. Son 4 saatlik grafikleri incelendiğinde 32 dolar ve 36,50 dolarlık hedeflerin yeni bir yükseliş trendini başlatabileceği ortaya çıktı. Ancak uzmanlar bu varlıkta ayıların güçlü bir savunma yapmasını beklediklerini yatırımcıların düşüşlerde satın almaya devam ettiklerini açıkladılar.

Bu Hafta Bu 4 Altcoine Dikkat!
Bu Hafta Bu 4 Altcoine Dikkat!

Ethereum Classic

Ethereum Classic son birkaç gündür 12,50 ile 18 dolar aralığında işlem görmekteydi. Uzmanlar boğaların dip oluşturmaya çalıştıklarını açıkladılar. 15,87 dolara yükselmeye başlayan ve aşırı alım bölgesine yakın bir şekilde hareket eden bu varlık boğaların üstünlüğü sayesinde yükselmeye başladı. Eğer boğalar 18 dolardaki kritik direnç noktasını kırmayı başarırlarsa 23.50 dolar ile 25 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşanabilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.