Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Bu Altcoinler Bitcoin’e Rakip Olabilir!

0 55

Geleceği parlak altcoinler yayınladı. Kripto para birimlerinde genel anlamda bir dönüşüm başladı ve piyasaya düşüş hakim oldu.  Temmuz ayına da düşüşle başlayan Kripto varlıklar içerisinde en çok dikkat çeken şüphesiz Bitcoin’in düşüşü oldu. Bitcoin dün akşam saatlerinde neredeyse 18.750 dolara kadar düştü ancak bugün itibarıyla 19.467 dolardan işlem görmeye başladı. Ethereum gün içerisinde %4,97 oranında bir yükselişi yaşayarak 1.061 işlem görmeye başladı.

Dijital para birimlerine yönelik artan yoğun istek ve talep nedeniyle yatırım yaparak kazanç elde etmeye çalışan kişi sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kripto para piyasası gün geçtikçe sağlam adımlar ile ilerlemeye devam etmiş olsa da son zamanların en düşük seviyelerinde olması da yatırımcıları cezbeden bir diğer faktör oldu.

Bu Altcoinler Bitcoin’e Rakip Olabilir!
Bu Altcoinler Bitcoin’e Rakip Olabilir!

Uzmanlara göre piyasanın bu denli düşmesi bir dipten alım fırsatı oluşturdu. Kripto para piyasasında genel anlamda en popüler olan Bitcoin 2022 yılında düşmeye başladığı için alternatif piyasada yükselmesi mümkün olan altcoinler ise değerlenmeye başladı. İşte ilerleyen dönem içerisinde değerlenmesi mümkün ve bitcoin’e rakip olması beklenilen altcoinler;

Hangi Altcoinler Geleceğin Parlayan Yıldızlarından Olacak?

Shiba Inu (SHIB) 

2021 yılından itibaren en değerli altcoinler listesinde yerini almış olan Shiba Inu 2020 yılında yapmış olduğu başlangıçtan bu yana muazzam bir büyüme yaşayarak en iyi kripto para birimlerinden birisi haline geldi. Piyasa değeri açısından bakıldığında ilk 20 Kripto para birimi arasında yer alan bu varlık Kasım ayına kadar binlerce dolar sahiplerine kazandırdı. 2020 yılında piyasaya sürülen Bu proje 2021 yılında ise %48.000.000 oranında bir değer kazandı. 2022 yılında Bitcoin’de dahil olmak üzere genel piyasayı takip ederek düşüşe geçen bu varlığın ilerleyen dönemler içerisinde yeniden yükselmesi bekleniyor.

Bu Altcoinler Bitcoin’e Rakip Olabilir!
Bu Altcoinler Bitcoin’e Rakip Olabilir!

Ripple (XRP)

Ripple 2022 yılında dikkat edilmesi gerekilen projelerin ikincisi olarak yerini alıyor. 2020 yılında ABD menkul kıymetler ve borsa komisyonu yüzünden bazı sorunlar yaşamış olan ripple değerini hafif de olsa düşürmüş olsa da yüksek tasarrufu ve piyasadaki değeri ile istikrarlı bir şekilde ileriye yönelik kar sağlayacağı düşünülüyor. Aralık ayına kadar 2,14 oranında bir değere ulaşması bekleniyor.

The Sandbox (SAND) 

The Sandbox NFT kullanarak gerçek ve sanal dünya arasında bir köprü oluşturmayı vaat ediyor. Dünyanın her yerinden kullanıcılara sahip olan sandbox kullanıcıları hem  etkileşime hem de sosyalleşmeye davet ediyor. 2020 yılında 0.05 dolardan başlangıç fiyatı bulan bu alt koyun 2021 yılının Kasım ayında 8,40’a kadar ulaştı. 

İlginizi çekebilir: Bitcoin El Salvador Tarafından Satın Alınmaya Devam Ediyor!

Solana (SOL)

Ethereum katili olarak da bilinen Solana, 2 yıl önce 0.78 dolar ile piyasaya girmeyi başarmış daha sonrasında %41.000 kar elde etmiştir. İlerleyen dönemler içerisinde Solananın değerlenmesi bekleniyor. Beş yıl içerisinde %1.550 oranında çıkış yapması beklenen durumlardan birisidir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.