Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Analistler hangi altcoinlerin patlayacağını açıkladı!

0 64

Altcoinlere olan ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum gibi riskli varlıklara yatırım yapmak istemeyen kullanıcılar daha çok altcoinlere yönelmeye başladı. Analistler yapmış oldukları açıklamalar ile kripto para piyasasında yükselecek olan altcoinleri açıkladılar.

Analistler: “Bu altcoinlere dikkat!”

Kripto para piyasasında yaşanan ani iniş çıkışlardan sonra gözler daha az riskli olan yatırımlara yöneldi. Altcoinler özellikle Bitcoin iniş çıkışlarından sonra daha da değer kazandı. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde kripto para piyasasında ani değişimler meydana gelmemiş olsa da bu süreçte bazı altcoinler için analistler önemli açıklamalarda bulundular. Son dönemde dikkat çeken Apecoin, Shiba Inu ve Dogecoin için tahminlerde bulunuldu. Gelin biraz daha detaylı bu  açıklamalara bakalım;

Analistler hangi altcoinlerin patlayacağını açıkladı!
Analistler hangi altcoinlerin patlayacağını açıkladı!

ApeCoin seviyesine dikkat!

Apecoin, Ethereum blok zincir tabanlı üretilmiş bir tokendir. Merkezi olmayan bu tokenin arzı 1 milyar olarak belirlenmiştir. Son dönem içerisinde en trend varlıklar arasında yerini alan Apecoin, 2022 yılında daha da yükselmesi bekleniyor. Nisan ayının başında ünlü Kripto para birimi 14 dolar seviyesinde işlem görmeye başlamışken analist Connor Brooke, 2022 yılının sonlarına doğru bu şekilde trend olmaya devam eder ve kullanımı yaygınlaşırsa Apecoin fiyatının 50 dolara ulaşabileceğini açıkladı.

2023 ve 2024 yılları içinde açıklamalarda bulunan analist, 2023 yılı için 90 dolar 2024 yılının sonu içinse 135 dolar öngörülerin de bulundu. Apecoin fiyatı 20 Nisan tarihinden bu yana 20.29 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bazı uzmanlar yaşanılan bu yükselişin ilerisinde bir düşüş olduğunu ön gördüler. Yapılan açıklamaya göre %17’ik bir düşüş sonrasında 16,47 dolardan işlem görmesini muhtemel olduğu söz edildi. Ancak bu gerileyen fiyat hareketi kısa süreli olacak. Kısa süreli bir düşüşten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24,57 dolardan işlem görmesi ve %50 oranında kazanç sağlaması bekleniyor.

Analistler hangi altcoinlerin patlayacağını açıkladı!
Analistler hangi altcoinlerin patlayacağını açıkladı!

Dogecoin yeni bir yükselme eşiğinde!

Ünlü kripto para birimi olan Dogecoin için fiyat tahmini açıklandı. Boğalar tarafından kontrol edilmeye başlayan olan Dogecoin kripto parasında yeni ralli hazırlıkları başlayabilir. 2022 yılı için yapılan açıklamalarda ünlü kripto para biriminin 40 cent’e kadar çıkabileceği öngörüldü.  Doge için uzun vadenin daha karlı olacağına inanılıyor. Dogecoin fiyatının 2025 yılında 2 dolar ile 4 dolar arasında oynayabileceği öngörüldü.

Shiba Inu kullanımı yaygınlaşıyor!

Shiba Inu yatırımcıların en çok tercih ettiği altcoinlerde birisi olmaya devam ediyor. Ünlü kripto para birimi yüzde 5,5 oranında düşüş yaşayarak  0,00002297 dolardan işlem görmeye başladı. Shiba Inu için ilerleyen dönemde bir ralli hazırlığı söz konusu olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.