Kripto Para Haberleri ve Teknik Analiz
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Kripto para piyasasında 20x yapacak altcoinler belli oldu!

0 113

Altcoinler piyasadaki riskli varlıklara göre daha fazla talep edilmeye başlandı. Kripto para birimleri destek seviyelerinde tutunmakta zorlanırken gün içerisinde yapılacak olan ABD Merkez Bankası FED toplantısında faiz açıklanması ile birlikte piyasanın yeniden çalkalanması beklenen durumlardan birisi oldu. Toplantı öncesinde Bitcoin 20.000 dolardan işlem görürken Ethereum ise ne yazık ki 900 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bitcoin gün içerisinde %6,34 oranınız değer kaybederek 21.136 dolardan işlem görürken Ethereum ise %11,21 oranında değer kaybederek 1.102 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasında en çok değer gören ve top 10 listesinde yer alan Solona ve Avalanche  projeleri ise 2021 yılında kazandıkları bütün değerleri sıfırlamış durumdalar. Solana gün içerisinde %4,2 oranında değer kaybederek 29,12 dolardan işlem görürken ADA ise %3,4 değer kaybederek 0,4794 dolardan işlem görmeye başladı.

Kripto para piyasasında 20x yapacak altcoinler belli oldu!
Kripto para piyasasında 20x yapacak altcoinler belli oldu!

Hangi altcoinler 20x yapacak?

Son birkaç saat içerisinde kripto para piyasasında Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere kritik seviyelerde gezinen bu riskli varlıklar destek noktalarında toparlanmaya başladı. YouTube platformunda yapmış olduğu analizler ve yorumları ile tanınan Cheeky Crypto, çekmiş olduğu bir videoda yakın zaman içerisinde 20x değer kazanabilecek altcoinlerin listesini paylaşmıştı. 


ICP: İnternet Computer yazı yazıldığı esnada %3’den fazla değer kaybeden bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 750.73 dolara çıktıktan sonra düşüş yaşamaya başladı. Tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğü andan itibaren şu anki seviyesi 5.33 dolar %99.28 oranında değer kaybının yaşadığını gösteriyor. 

İlginizi çekebilir: Bitcoin 20.000 Doların Altına Düşerse Ne Olacak?
Quant (QNT);
2 sırada yer alan bu alt coin blockchain ağlarını birbirine bağlıyor. Yazı yazıldığı esnada 45 dolar destek noktasının hemen üzerinde işlem gören bu alt coin için popüler analist bu seviyelerin dipten alım fırsatı olduğunu potansiyelli bir altcoin olduğu için yakın zamanda yeniden yükseleceğini daha önce 2021 yılının Eylül ayında 428.38 dolara ulaştığını aynı ralliyi yeniden yakalayabileceğini belirtti.

Kripto para piyasasında 20x yapacak altcoinler belli oldu!
Kripto para piyasasında 20x yapacak altcoinler belli oldu!


Flow; Analistin bir diğer yükselmesini beklediği altcoin ise Flow oldu. Oyun uygulama ve geliştirici odaklı bir blockchain platformu olan bu alt coin 46.16 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı ancak şu an yaşanılan düşüşlerden nasibini alarak %96,74 oranı da değer kaybetti. Popüler analiz yapmış olduğu açıklamada satın almak için henüz erken olduğunu yatırımcıların bu altcoini biraz daha takip etmeleri gerektiğini dikkat çekti


GMX; 20x potansiyeli olan bir diğer altcoin ise GMX oldu. 2021 yılının Kasım ayında 217.32 ile zirveye ulaşan bu altcoin daha sonrasında düşüş yaşamaya başlamış ve %93.59 oranında değer kaybetmiştir. Popüler analist yapmış olduğu açıklamada ideal bir satın alma için bu altcoin’de 12 dolar destek noktasında işlem görmesinin gerektiğini ifade etti. 


GALA; Popüler metavarse dünyasının açılması ile birlikte  en çok rağbet gören altcoinlerden birisi olan Gala, Kasım ayında 0.8367 dolar ile zirveyi görmüş daha sonrasında ise hızla düşüş yaşamıştı. Analiste göre Gala yaşamış olduğu bu büyük değer kaybına göre hızla toparlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.